>
  • укр
  • eng

Малювання

Творча майстерня “Kids dream”

 

У школі “Мої обрії” є майстерня — ART простір для творчості, пізнання і самовираження. Кожна дитина знайде для себе ту техніку і матеріали, які її зацікавлять, дозволять розкрити талант.

“Kids dream” розвиває креативність, абстрактне мислення, допитливість, уміння працювати у команді під час творчих проектів.
Особлива атмосфера панує на наших заняттях, де кожна дитина має можливість розкритися, почувати себе вільно та не обмежувати себе у польоті фантазії. Ми разом вчимося відчувати природу, милуватися нею, помічати деталі і відтворювати ці відчуття, пропускаючи через своє образне уявлення.
Вчимося працювати різноманітними матеріалами, вивчаємо відомих художників, розмовляємо про мистецтво, малюємо під музику, що додає особливого настрою та емоцій, які так важливі для дитячого сприйняття.
Навчаємось у майстерні за авторською програмою чудового педагога, прекрасної людини з люблячим серцем до діток, Лучко Т. Д.
Програма враховує психологічні особливості світосприйняття дитини різної вікової категорії, її особливий духовний світ, який відрізняється від світу дорослої людини ірраціональним спрямуванням мислення.Для дитини не існує абстрактних понять любові, жаху, гніву, їх вона втілює в реальні образи. Характерне для світосприйняття дитини образне уявлення, що формує її неповторний світ, не зникає із закінченням дитинства. Тому розвивати образне асоціативне мислення, здібності творення самого себе, опанування стихії своїх пристрастей, сприяти художньо-творчому само-вияву – одне з найголовніших завдань виховання сучасної дитини.

Вибір тем для творчості, спрямований на розвиток душі дитини, зверненим у світ природи, що є невичерпним джерелом пізнання та натхнення митців усіх поколінь.

 

Анкета для запису

Анкета для запису