• укр
  • eng

Відгуки

Відгуки від батьків

Відгуки від дітей

Сім*я Пасатюк

Мої обріі - дуже влучна назва навчального закладу. Дійсно тут формується і закладається зовсім інший шлях дитини,шлях який має обріі любові, пізнання добра. Саме тут змінюється внутрішній світ дитини підлітка, який настільки розгублений у цьому світі, що не знає, кому можна довіряти.
Після того як моя дитина перейшла у цей навчальний заклад , в неї ще довгий час панував страх перед вчителями та недовіра до однолітків. Майже в кожній школі є такі вчителі, яких бояться учні, і такі однокласники, які цькують слабших, або просто тих, хто відрізняється від них. Атмосфера «Моїх обріів» зігріла мою дитину. Тут завжди обнімуть, зрозуміють та заспокоють, коли сумно! Також знаю, що обовязково смачно нагодують!!! Я вже бачу як вона поступово почала більше цікавитися навчанням - не заради оцінок, а заради знання. Високий рівень викладання та безмежна любов до учнів - це дуже важливі складові успішного виховання справжніх людей! Але є одне що мені дуже не подобається!!!
На превеликий жаль- цей заклад в нашому місті тільки один! І що дуже мало діток має таку чудову можливість здобути своі нові обріі життя!

Відгук батьків

Дітям необхідно дещо більше, ніж добре харчування, найкращі житлові умови і спілкування. Якщо дорослі взагалі не будуть втручатися у виховання дітей, чи виростуть ті самодостатніми та реалізованими людьми? Більшість глибоко мислячих людей стверджують, що діти народжуються в цей світ безпомічними та потребують допомоги і турботи, наставництва дорослих. Точніше, дітей потрібно навчати як гармонійно жити у […]

Паращина Віка. 5 клас

Мені дуже подобається ця школа. Тут дуже багато цікавих уроків. Тому щоранку я не просто йду, а з радістю біжу до школи. «Мої обрії» – це круто!

6 клас

Ця школа справді крута! Тут довгі перерви, інший підхід до навчання. На кожному уроці ми граємо в якусь цікаву гру. А ще нас тут дуже смачно годують!

Савчук Крістіна. 5і клас

Навчатись у школі «Мої обрії» дуже весело і неймовірно класно. У цій школі поглиблене вивчення іноземних мов. В нас є великий вибір гуртків. Щодня ми проводимо ранкові спілкування на теми християнських цінностей. А ще тут доброзичливі і розумні вчителі.

Підкалюк Соломія. 7 клас

Про нашу гімназію хочеться розповідати усьому світу! Можливість отримати якісні знання та умови для навчання справді класні! Дякую Богу, що в Хмельницькому є така школа! Я люблю «Мої обрії»!

Корецька Віоріка. 5 клас.

«Мої обрії» - це незвичайна школа. Вона вчить нас бути добрими і чемними християнами. Разом з нашими добрими і мудрими вчителями ми пізнаємо шлях до Бога. Я люблю «Мої обрії».

Половюк Юля. 7 клас

Вам насправді пощастило, якщо ви обрали гімназію «Мої обрії»! Адже тут створені комфортні умови для навчання та отримання нових знань!

8 клас

Наш шкільний заклад особливий тому, що він християнський. Одночасно із основними предметами ми вивчаємо слово Боже. Ми вдячні батькам за можливість тут навчатись і бути частиною великої родини «Мої обрії»!

Брославський Денис. 6 клас.

Той, хто хоче досягати своїх цілей – той шукає варіанти та шляхи для їх досягнення! Особливо, коли змінюється місце проживання, і перед твоїми батьками постає питання: «Де буде навчатись наша дитина ?» Мені пощастило! Я навчаюсь у приватній гімназії «Мої обрії». І це – круто!

Діана Савчук. 9 клас.

Мені в цій школі дуже подобаються наші вчителі. Видно, що вони всім серцем хочуть допомогти нам конструювати своє майбутнє. У них насправді можна навчитись чомусь толковому і потрібному. Ще одна приємна деталь. Тут ду-у-у-же смачно готують наші кухарі. Апетитно, ситно і небагато калорій!

7 клас

В нашій школі прекрасна дружня атмосфера! До нас часто приходять в гості цікаві та успішні люди з України, Америки та країн Європи. Вони проводять для нас навчальні тренінги, розповідають про доросле життя і діляться своїм досвідом. «Мої обрії» - це сучасно і справді круто!

Залишити відгук