• укр
  • eng

Про нас

ПНВК "Мої обрії" знаходиться під патронатом Духовної Ради м. Хмельницького

       Наш час, час постійного зростання знань, накопичення інформації та розширення доступу до них — і ми тому свідки. Знання та інформація потребують збалансування цінностями та мораллю, щоб не стати цинічними і жорстокими. Навчально-виховний комплекс «Мої обрії» дбає про високий рівень освіти, прагне застосувати передові технології і знання у навчальному процесі, прививає дітям найкращі християнські духовні та моральні цінності, і найголовніше, виховує дітей в атмосфері турботи та любові. Благословінь та успіхів від Бога «Моїм обріям».

 

Ростислав Мурах — єпископ Хмельницької області церков ХВЄ

 

      Навчання – це одне з найцінніших завдань, що дане Богом людині в переданні. Нехай ПНВК «Мої Обрії» буде для дітей християнського напрямку та їх родин благословенною дією від великого Господа нашого і Спаса Ісуса Христа. Радіємо, що така школа є в нашому місті і радіємо, що такі школи обов’язково будуть поставати і в майбутньому. Цінність та актуальність такої школи для нашого міста та країни важко переоцінити. Нехай Господь благословляє усіх, хто трудиться і буде трудитися цією працею. Працею вчителя – вчителя християнина. Слава Ісусу Христу.

 

Антоній — митрополит Хмельницький і
Кам’янець-Подільський УКП КП, м. Хмельницький

 

    Маючи чудову нагоду декілька разів на рік брати участь у житті та заходах християнського ПНВК «Мої Обрії» запевняюся, що це не комерційний проект чи результат піару певних церков та їх голів, а ця школа насправді є чудом Божим, дивлячись на яке, ми переконуємося у Божому веденні та керівництві. Це поєднання високої цілі і ефективних засобів. Я бачу тут дітей і викладачів, які переживають своє навчання у світлі Божого Слова і молитви. Це не замінить основного завдання — передачі віри та цінностей батьками. Але сіль має властивість солити. Тому я вірю, що ці діти самі стануть світлом і прикладом в своєму середовищі. Також я зауважив, що ПНВК «Мої обрії» не є осередком лише фінансово спроможних людей як елітарна школа, але й інші здібні та хороші діти можуть тут навчатися. Ще більше мене вразила присутність дітей із фізичними вадами, але прекрасних розумом і талантами. Це означає, що можливість поширюється і школа огортає увагою різні категорії дітей. Я нагадаю мої позаминулорічні пророчі слова, що ми не можемо зупинятись на початкових класах і нас чекає повноцінна школа зі всіма класами.
Сьогодні, стоячи перед тиском та нападами на мораль та традиційну сім’ю, ми маємо вкладати наші зусилля в те, що принесе для нас насправді добрі плоди. І цю проблему не вирішити лише гарними знаннями, для цього є звичайні школи Але надважливо поступово відбудувати християнські цінності у нашому середовищі. І подібні проекти є невід’ємною ланкою спільної праці у формуванні цілого покоління сильних християн-українців в різних галузях суспільства, які стануть гідним прикладом любові, віри, порядності, людяності, керівництва, бізнесу, стосунків. І тим самим засвідчують, що християнином бути не соромно і що будувати країну на біблійних цінностях – це ефективно.

 

Олександр Кушта – вікарій парафії Христа Царя Всесвіту
Римо-Католицької, м. Хмельницький

Наші цінності

76 теперішніх учнів нашої школи будуть працювати в професіях, яких ще не існує. Наше головне завдання - дати дитині таку освіту, яка допоможе їй адаптуватися до викликів майбутнього. Це стало одним із ключових наших завдань. В "Мої Обрії" ми вклали найновіші методики зі всього світу і найголовніше - величезну любов до дітей. Ми зробили все можливе, щоб діти ходили в нашу школу із задоволенням і кожного дня відчували себе щасливими!

  • Любов до дітей
  • Найновіші методики

Наші переваги

Виховання дітей на основі християнських цінностей

Інтенсивне вивчення іноземних мов ( англійська, польська, французька)

Розвиток таланту кожної дитини

Професійно - креативна команда

Здоров'язберігаючі технології

Психологічний та логопедичний супровід

Інноваційні програми розвитку

Студії розвитку по інтересам

Наші досягнення

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Документи

Анкета для запису

Анкета для запису